0912-1884081

     

tavaelectronics@gmail.com

درباره تاوا الکترونیک

شرکت تاوا الکترونیک با قریب به 40 سال سابقه فعالیت در زمینۀ طراحی و تولید سیستم های صوتی و پیجینگ ، در واقع یکی از معدود مبتکران این حوزه در کشور عزیزمان (ایران اسلامی) به شمار می آید. البته لازم به توضیح می باشد که این شرکت در واقع شاخه ای منشعب شده از شرکت (تابا الکترونیک) بودهکه امروزه پس از سالها تلاش روز افزون و تکیه بر تجارب ارزشمند گذشته و با اطمینان کامل به مسیر کنونی و امید فراوان به آینده به درختی تناور و سایه گستر در این عرصه مبدل گردیده است.

که امروزه پس از سالها تلاش روز افزون و تکیه بر تجارب ارزشمند گذشته و با اطمینان کامل به مسیر کنونی و امید فراوان به آینده به درختی تناور و سایه گستر در این عرصه مبدل گردیده است. چنانچه بخواهیم مروری بر تاریخچۀ شکل گیری شرکت تاوا الکترونیک داشته باشیم ، لازم به توضیح می باشد که در سال 1362 شرکت تابا الکترونیک به منظور طراحی ، ساخت و نوآوری در زمینۀ سیستم های صوتی و پیجینگ ، فعالیت خود را به طور رسمی آغاز نموده و در مدت زمانی کوتاه به عنوان یکی از مدعیان این عرصه مطرح گردید. شرکت تابا الکترونیک با 25 سال فعالیت در این حوزه همواره از پیشتازان و نوآوران این حوزه به شمار می آمده است.

اما با توجه به گسترش و توسعۀ شرکت تابا الکترونیک در این سال ها و تمرکز بیش از پیش مدیران این شرکت در زمینۀ تولید انبوه دربازکن های صوتی و تصویری ، به مرور این موضوع مطرح گردید که با توجه به آخرین تحولات دنیای الکترونیک و دستاوردهای بین المللی که در حوزۀ سیستم های صوتی در حال به وقوع پیوستن می باشد ، چنانچه مورد نظر باشد که همچنان در تولید محصولات صوتی و پیجینگ منطبق بر استاندارد های بین المللی قرار داشته و با تکنولوژی روز دنیا همگام و همسو باشند ، برای پیمودن ادامۀ مسیر ، مستلزم بهره گیری از کارخانه ای مجزا و تمرکزی بیش از گذشته در این عرصه و علی الخصوص در بخشهای مختلف طراحی ، تولید ، تحقیق ، مطالعات و مدیریت می باشند.با توجه به نیاز به وجود آمده و بررسی های انجام شده در جلسات متعدد و در نهایت با بهره گیری از خرد جمعی کارشناسان مجموعه، بالاخره در سال 1385 شرکت ( تاوا الکترونیک ) به عنوان مجموعه و کارخانه ای مستقل از شرکت تابا الکترونیک با هدف ارتقاء هر چه بیشتر سطح کیفیت تولیدات و روز آمد سازی محصولات و همچنین افزایش کارآمد سازی سیستم ها و منطبق سازی آنها با استاندارد های بین المللی شروع به فعالیت نمود.

از زمان تأسیس شرکت تا به امروز مهمترین هدف و به پیروی از آن اساس تمرکز مدیران و مسوولین این مجموعه حول دو محور بنیادین در گردش بوده است :

اول

اجرایی نمودن و به عمل درآوردن توان بالقوه و پتانسیل علمی و تخصصی موجود در جامعۀ نخبگان داخلی کشور و عدم نیاز و وابستگی به خارج از کشور و به دنبال آن رسیدن به قلۀ رفیع خود کفایی کامل در بستر امکانات موجود داخلی .

دوم 

نگاه کارشناسانه و توجه خردمندانه به نیاز درون کشور و به موازات آن تولید و اعمال طرح هایی که هم از جنبۀ کیفیت ، طول عمر ، زیبایی و ظرافت با محصولات خارجی قابل رقابت بوده و در بسیاری از موارد توان پیشی گرفتن را داشته باشد و هم از نظر هزینه ها و قیمت تمام شده به مراتب ارزان تر از محصولات خارجی باشد ، به طوریکه با پاسخگویی به اکثریت سلیقه های هموطنان عزیزمان ، نیاز کشور را از واردات این محصولات مرتفع نموده و حتی قابلیت صادرات را نیز داشته باشد . اکنون پس از سالها تلاش بی وقفه و خستگی ناپذیرو با اتکا به نیم قرن تجربه ارزشمند در این عرصه و با به کار گیری دانش و فناوری روز دنیا و همچنین بهره مندی از محوریت یک نظام خدماتی پیشرفته و استوار توانسته ایم طیف وسیعی از مشتریان با رضایتمندی بی نظیر و اعتمادی ارزشمند را در سراسر نقاط میهن اسلامی عزیزمان به عنوان گنجینه ای گرانبها جذب نماییم.

 

نظام خدماتی شرکت تاوا الکترونیک همواره بر 7 اصل :

  • رضایتمندی کامل مشتریان
  • نگاه مبتکرانه و حرکت خلاقانه در تمامی عرصه های تولید 
  • بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا 
  • سیستم شناور روزآمد سازی محصولات و افزایش کیفیت تولیدات
  • توجه ویژه به تلفیق دائمی قیمت های مناسب توأم با کیفیت بالا 
  • گارانتی و خدمات پس از فروش منحصر به فرد 
  • پشتیبانی پویا و 24 ساعته در تمامی ایام سال 

    استوار بوده و بهترین مهرتأیید بر تبعیت از این لوح زرین ، نگاهی بر سوابق و نحوۀ عملکرد ما در این سالها می باشد. امید آن داریم که با پیروی از اصول یاد شده و به یاری ایزد منان و به پشتوانۀ حمایت مشتریان فرهیخته و عزیزمان ، توان آن داشته باشیم که خدمات و محصولات به مراتب کارآمدتری را که شایستۀ ملت بزرگ و با عزت ایران اسلامی می باشد ارائه نماییم.